Książka o Alchemii Harry’ego Pottera już wkrótce!

Cześć wszystkim po długiej przerwie! Myśleliście, że zrezygnowaliśmy z tego projektu? Nic z tych rzeczy – mimo przerwy w publikacjach na stronie wciąż pracowaliśmy dla Was nad czym specjalnym 😉

Nie wiem czy wiecie, ale Hans Andrea, autor artykułów o Alchemii Harry’ego Pottera, wydał książkę. Tak, te kilka artykułów o Gnozie ukrytej w książkach J.K. Rowling przekuło się w wyczerpujące studium tego dzieła! Obecnie są one wydane w języku holenderskim (rodzimym Hansa) oraz angielskim i naprawdę nieźle się rozchodzą – w Holandii już robią dodruk, bo zabrakło egzemplarzy.

W trakcie prac nad kolejnymi artykułami pojawiającymi się na stronie jedna z naszych tłumaczek, Kasia, podjęła się naprawdę wielkiego zadania: przetłumaczenia Alchemii J.K. Rowling Hansa Andrei na język polski. I dopięła swego! W tej chwili Ania, nasza niestrudzona korektorka, szlifuje to polskie tłumaczenie.

Ale to nie koniec dobrych wieści: jest nam niezmiernie miło, że Fundacja Różokrzyża zgodziła się na wydanie polskiego tłumaczenia! To dzięki nim już niedługo będziemy mieć możliwość ją studiować i z dumą prezentować na naszych regałach z książkami.

Na laurach nie spoczywamy, przed nami wiele pracy. Wam jednak chcieliśmy przekazać dobre wieści! Będziemy Was na bieżąco informować o postępach prac nad wydaniem – dajcie nam jeszcze miesiąc, góra dwa.

Kto wie, może po drodze, aby umilić okres oczekiwania, przygotujemy coś dla zajawki? Kto ma ochotę poznać fragment książki Hansa? 🙂

Daj znać, co o tym myślisz!